• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Sztuka Sushi: Tworzenie Delikatnych Działek

Różne gry strategiczne właściwie od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród fanów ogólnie pojętej komputerowej rozrywki, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły tego typu dają nam niezwykle interesującą możliwość zbudowania na przykład własnej firmy praktycznie od zera; w wielu przypadkach może to być dość trudne, bowiem każdy gracz musi troszczyć się w nich o całe mnóstwo różnych kwestii, tak samo jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. Aktualnie rewelacyjną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, bowiem w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość konkurowania z innymi graczami, niejednokrotnie pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do zdecydowanie najbardziej interesujących tytułów tego typu z pewnością zalicza się w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tu sprawnie działającej i dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co rzecz jasna nie jest proste. Trzeba tu bez przerwy dbać chociażby o jak najwyższy poziom należących do nas lokomotyw i wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, więc spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się praktycznie jak podczas tworzenia rzeczywistej firmy. Oprócz tego, spotkamy się tu z wieloma graczami z całego świata, z którymi będziemy oczywiście mogli rywalizować.
Gra Rail Nation powstała specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która faktycznie jest niesamowicie wręcz ciekawym tematem. Równocześnie jednak świetnie będzie się z nią bawił praktycznie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, więc zdecydowanie warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Znajdź więcej

2. Przejrzyj

3. Zajrzyj tutaj

4. Więcej informacji

Fotografia Krajobrazowa: Piękno Natury na Obiektywie

Categories: Hobby

Comments are closed.