• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co warto zwiedzić na Starym Kontynencie?

W jaki sposób możemy udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?
Przyjęło się w naszym kraju, ale w innych naturalnie również, że rocznice ślubów są w jakiś sposób celebrowane – chociaż to raczej nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić ze swoją małżonką rocznicę ślubu w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić sporo interesujących alternatyw, lecz jeśli chcielibyśmy sprawić wielką niespodziankę, dobrym pomysłem może być chociażby zagraniczna wycieczka. Zasadniczo jest wiele pięknych miast na naszym kontynencie – Edynburg, Madryt, Florencja, Budapeszt albo choćby Sztokholm.
Bardzo popularnym środkiem transportowym są z pewnością samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Może tego typu linie nie zapewniają nam wygody, zwłaszcza mowa o nogach, ale jeśli w porę zarezerwujemy bilety, całkiem możliwe, iż za 4 bilety zapłacimy około 200-300 zł. Można sporo taniej, można także drożej – zależy od terminu i kierunku. Zwróćmy uwagę na to, w którym miejscu jest zlokalizowane lotnisko. Przykładowo warszawskie Okęcie jest położone dosyć niedaleko centrum, a na dodatek nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, iż transport z i na lotnisko jest tani. Jednak już w przypadku takiego Paryża mówimy o większych odległościach oraz kosztach.
Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele atutów, lecz być może byłoby warto zapoznać się się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich dużo działa w polskich miastach? Jeśli bardzo uważnie podejdziemy do poszukiwania różnych okazji turystycznych, znaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Chyba jedyną wadą ofert last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na wycieczkę, rozpoczynamy przygotowania, nie wiemy gdzie polecimy. Choć zapewne dla wielu ludzi takowa niepewność to niemała frajda. Pewne jest jedno – o rocznicy swojego ślubu nigdy nie można zapomnieć!

1. Przejdź do strony

2. Kontynuuj

3. Dowiedz się więcej

4. Kontynuuj

5. Kliknij i zobacz

Categories: Rekreacja

Comments are closed.